Cumartesi, Haziran 24, 2017

AKILLI EV SİSTEMİ NEDİR?

Akıllı bina Ev Otomasyon Kontrol sistemleri Evrensel uzaktan kontrol veya aydınlatma, perde kontrolü, Panjur Kontrolü ve daha bir çok kontrol sistemini Akıllı Ev Bina Kontrol sistemi ile yapabilirsiniz. Kısacası evinizde bulunan TV, Klima, Garaj gibi birçok kumanda ile gerçekleştirdiklerinizi isterseniz cep telefonunuz ile isterseniz Tek bir kumanda ile yapabilirsiniz. 

Akıllı bina Ev Otomasyon Sistemi veya Akıllı Daire otomasyon sistemi ile yukarıda saymış oldugumuz akıllı Bina Kontrol sistemlerini isterseniz belirli zamanlarda Çamaşır Makinanızın çalışması, bahçenizin aydınlatılması gibi farklı farklı senaryolar çizebilirsiniz. Kısacası Akıllı Bina Ev Kontrol Sistemi ile Evinizi uzaktan Kontrol edebilir ve Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilirsiniz. Beyninizde oluşan fikirleri Akıllı Ev Otomasyon sistemi ile hayata geçirebilirsiniz.

Akıllı Ev Sistemi evinizdeki tüm elektronik cihazları ve sistemleri kolay kullanımlı bir arayüz kontrol sistemi ile birbirine bağlayan bir teknolojidir. Akıllı Ev Sistemi ile evinizde bulunan bütün  elektronik ürünler birbiriyle bağlantı olarak çalıştığında yaşamın ve hayatın daha güzel ve basit olduğuna inanıyoruz.

 AKILLI EV SİSTEMİ İLE KISACA NELER YAPABİLİRSİNİZ?

· Akıllı Ev Sistemi ile; Film başlarken odanızdaki ışıkların karardığını düşünün.

· Akıllı Ev Sistemi ile; Çocuklarınızın ev ödevi yapması gerektiği zaman diliminde odasında bulunan bilgisayarı kapatabilirsiniz.

·Akıllı Ev Sistemi ile; Evden çıktınız ve Garaj Kapısını Kapatmadınız. Cep Telefonunuz ile bunu yapabilirsiniz.

· Akıllı Ev Sistemi ile; Elektrik Faturalarınızı azaltabilirsiniz. Belirli zaman dilimlerinde yanmasını  istediğiniz aydınlatmaları kontrol edebilir, belirlenen zamanlarda yanmalarını sağlayabilirsiniz.  

· Akıllı Ev Sistemi ile; Güvenliğinizi en üst düzeyde tutabilirsiniz. Akıllı Güvenlik sistemi ile Kapı Kilitlerinizi ve Güvenlik Kameralarınızı uzaktan  izleyebilirsiniz.

· Akıllı Ev Sistemi ile; Evinizin her odasında müzik keyfini yaşayabilirsiniz.

 AKILLI EV SİSTEMİ KULLANIM KOLAYLIĞI

Akıllı Bina Ev Sistemi Hem Kurulum  hemde montajı ile Eski veya Yeni binalara uygulanabilmektedir.Dairenizin iç mimari yapısına zarar vermeden dekorasyonunun da değişiklik yapmadan Akıllı Ev Sistemi uygulamasını yapmaktayız. Eksiksiz bir Akıllı Ev Kontrol Sistemi çözümü  birkaç saatlik kurulum veya belirli bir zaman diliminde sahip olabilirsiniz.

Akıllı Bina Kontrol Sistemi ile ilgili Fiyat, Özellik, Proje ve Senaryolar için Firmamızla irtibata geçebilirsiniz.