Cumartesi, Haziran 24, 2017

BİZ KİMİZ?

    Barış iletişim hizmetleri, yenilikçi ve dinamik yapısıyla 1993 yılından itibaren hayatı kolaylaştıran yeni ve özgün fikirler sunmayı amaçlayan bir teknoloji şirketidir.Her problem ve zorluk, Barış İletişim için yenilikçi projeler ürettiği birer fırsattır.Amacımız elektronik,elektronik güvenlik ve iletişim alanlarında en teknolojik ürünleri kullanarak 20 araç ve 60 personelle hizmet vermektir.

 Misyonumuz
    Hayatı kolaylaştıran, Türkiye'de  birer ilk olan, yenilikçi projeler üretmek, hayata geçirmek ve geliştirmektir.

Vizyonumuz
    Teknolojiye ve yenilikçi fikirlere yatırım yaparak Türkiye'de elektronik  toplumunun gelişimine katkı sağlamaktır.

Kurum Kültürümüz
    Barış İletişim, felsefesini üç temel ayak üzerine oturtmuştur: "Önce İnsan", "Sürekli Gelişim"   ve "Müşteri Memnuniyeti".

Önce İnsan
   Emeğe saygıyı kendine şiar edinmiş, kurumu çalışanlarının ileriye taşıyacağına inanan Barış İletişim, öncelikli yatırımını insana yapmaktadır.

Sürekli Gelişim
   Barış iletişim, "Her zaman daha mükemmeli vardır", bilinciyle sürekli kendini geliştirmeyi ve yenilemeyi hedeflemektedir. Sürekli Gelişim felsefesi; Barış İletişim çalışanlarını her zaman yaratıcı, yenilikçi, mücadeleci ve uzun vadeli düşünmeye teşvik etmektedir.

Müşteri Memnuniyeti
   Barış İletişim, hizmet üretmektedir. Hizmetin kalite ölçütü, müşteri memnuniyetidir. Barış İletişim müşteri memnuniyeti anlayışının temelinde kalite, güven ve müşteri odaklılık yatmaktadır.